Infolinia: 226 145 039 Zapytaj o produkt Kontakt serwis: 226 145 039 info@usmot.pl REZERWUJ STANOWISKO!

Sklep: 226 145 039Serwis: 226 145 039

REZERWUJ STANOWISKO!
O nas

Działalność naszej firmy zaczęła się w 1995 roku, byliśmy pierwszym Serwisem Oponiarskim w naszej okolicy.

Z biegiem upływu czasu, dążyliśmy do tego aby się rozwijać co przyczyniło się w 2002 roku do pierwszej rozbudowy naszego Serwisu o jedno stanowisko. Z myślą o naszych klientach stałych i nowych w 2008 roku miała miejsce kolejna rozbudowa Serwisu o kolejne nowe stanowisko, nowoczesną poczekalnie i sklep motoryzacyjny. Czekając na wykonywaną usługę możesz posiedzieć w poczekalni przy kominku oglądając tele wizję pijąc kawę czy herbatę.

W chwili obecnej Serwis posiada trzy nowoczesne stanowiska w których na pewno zostaniesz obsłużony profesjonalnie.

Oferujemy Państwu szeroką ofertę handlową w zakresie opon, felg i części do samochodów osobowych, dostawczych i terenowych, jak również motocykli i skuterów. W naszej ofercie usługowej stawiamy do Państwa dyspozycji nowocześnie wyposażony serwis ogumienia i mechaniki pojazdowej.

Świadczymy usługi w zakresie napraw silnikowych – podwoziowych

 

W swojej pracy kierujemy się tylko jedną, nadrzędną zasadą – wszystkie zlecenia wykonywać solidnie, za uczciwą cenę. W naszym serwisie wykorzystujemy profesjonalne narzędzia warsztatowe znanych, renomowanych producentów. Nasi mechanicy uczestniczą w regularnych szkoleniach, podnoszących ich kwalifikacje. Nieustannie rozszerzana oferta sprawia, że jesteśmy jednym z najbardziej konkurencyjnych warsztatów w swojej okolicy.

Naszym Klientom zapewniamy bezpłatne doradztwo techniczne w zakresie napraw, oraz zakupu części mechanicznych i chemii samochodowej. Specjalizujemy się zarówno w sprzedaży opon wszystkich typów, jak i felg samochodowych stalowych i aluminiowych. Szeroki asortyment oferowanych produktów daje pewność że każdy z naszych Klientów otrzyma dokładnie to, czego potrzebuje.

Nasza Firma otrzymała znak MICHELIN Certyfikowany Serwis, co świadczy o tym że co roku przechodzimy Audyt Jakości Michelin który ma na celu weryfikację przestrzegania rygorystycznych norm jakości obsługi technicznej i handlowej produktów Michelin.

Zapraszamy do naszego serwisu w każdej sprawie związanej z eksploatacją posiadanych przez Państwo pojazdów.  

 

 

 

 

 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl